אודות
​​​​​​​ד.זכמן יועצים בע"מ
ד.זכמן יועצים בע"מ מתמחה בניהול, תכנון ובקרה תקציבית, ובכל התחומים הכספיים הנגזרים מכך לרבות חשבונות, חוזים, מכרזים, אומדנים, עלויות וכיוצא באלה.

החברה נשענת על ניסיון מקצועי המשתרע על פני למעלה מ-30 שנה, ומספקת שירותיה עבור מגה-פרויקטים ופרויקטים מורכבים. לדוגמה, פרויקטים בתחום התשתיות הלאומיות, פרויקטים בעלי גוון בטחוני מול גופי הביטחון הישראליים, נמלי תעופה ועוד.

השירות ניתן תוך שליטה מולטי-דיסציפלינרית הן בתחום ההנדסי והן בתחום הפיננסי, והן בממשקים שביניהם המניעים את הפרויקט. כמובן תוך היכרות בחשיבותם של יחסי אנוש, ובכוחו של ההון האנושי. חברתנו חרטה על דגלה סטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצועיות, יעילות, שליטה בנתונים ואנליטיקה בזמן אמת. אנו חותרים להפריד בין עיקר לתפל, לבור את המוץ מן התבן, לאתר נקודות רלבנטיות ולהציף אותן בפני מקבלי ההחלטות.
בזכות השילוב בין ניסיון, מקצועיות ויעילות, אנו מפיקים תמורה גבוהה ביותר מכל שעת עבודה. באופן אשר מאפשר למזמין העבודה ומנהל הפרויקט ליהנות מחיסכון בעלויות עבור השירותים שחברתנו מספקת.

ד.זכמן יועצים בע"מ הינה בעלת ידע רב בניהול אפקטיבי של מערכת היחסים בין הגורמים השונים, המבקשים כל אחד בתחומו לקדם את הפרויקט, ובעלת ראייה פנורמית של כלל האינטרסים. לצד היותה הזרוע הארוכה של מזמין העבודה ומנהל הפרויקט, ד.זכמן יועצים בע"מ קשובה לקבלנים, למתכננים, למהנדסים ולכל אנשי המקצוע.
אודות דניאל זכמן

​​​​​​​רו"ח דניאל זכמן, מנכ"ל ומייסד החברה, הינו בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בפיננסים, תקציבים וניהול. בוגר אוניברסיטת תל אביב בחשבונאות וכלכלה, ובעל תעודת רואה חשבון ממועצת רואי החשבון בישראל משנת 2003.

יליד אורוגוואי אשר עלה ארצה בגיל 20. עם עלייתו התקבל ללימודים אקדמאיים וזמן קצר לאחר השלמתם התגייס לשירות בצה"ל במסלול עתודה. שירת בצה"ל כקצין במערך התקציבים במשך למעלה מ-12 שנה.

לאורך השנים צבר ידע וניסיון עשיר בניהול, תכנון ובקרה של פרויקטים מורכבים ועתירי תקציב. לצד מקצועיותו ויעילותו, בולטת מכל אישיותו של רו"ח זכמן, המאפשרת לו לקיים דיאלוג מכבד וקוהרנטי אל מול כל הגורמים בפרויקטים. החל מההנהלה הבכירה ועד לאחרון העובדים.
Coi בניית אתרים